"Mislili su da neće dugo ostati u 'Eliti" - ovo je prava istina o učešću Stanije Dobrojević u rijalitiju
Milica otkrila šta milsi.
U novom izdanju emisije ''Pitao bih za druga'', gošća je bila bivša rijaliti učesnica i pevačica Milica Dugalić.
Ona je na samom početku emisije, otkrila kako joj se dopada učešće Stanije Dobrojević u ''Eliti 9''.
Kako ti se čini Stanija Dobrojević?
- Ona ima svoju ličnost. Za nju znamo preko dvadeset godina. Ona je bila misica, naša prva starleta. Izuzetno je lepa devojka, koja vodi računa o sebi. Njene godine su najbolje za realnizaciju svega. Obrazovana je, lepa je. Njena crvena boja, to je zapravo njena boja, poput pojedničke boje. Ima preko dva miliona pratilaca na Instagramu. Mnogo ljudi je voli, to je armija. Međutim, više sam očekivala od njenog intelekta. Ne dopada mi se jer tračari i ogovara. Stanija zaslužuje visoku poziciju, a da li će biti pobednica, to ne znam, videćemo.
Zbog čega se čini da joj sve više učesnika ne misli dobro i ulaze sa njom u konflikt?
- Urotili su se protiv nje, jer im je ona konkurencija. Zbog toga je na početku, kad je ušla, bilo četvoro, petoro njih koji je nisu voleli, a posle ih je bilo više. Njena zgodnoća, stabilnost, njen borbeni stil i stav. Mnogi učesnici su se nadali da ona neće ući, kada je ušla, mislili su da neće dugo ostati u ''Eliti''. E, kada su saznali to, pokazali su pravo lice.