Nakon Daneta i i Sofije, sada je i Luka Vujović raskrinkan informacijama spolja: Negira, ali jasno je
Gledaoci obavestili Aneli da luka ćoškari protiv nje.
U programu Elita stiglo je pitanje gledalaca za Aneli Ahmić koje se odnosilo na njenog bivšeg dečka Luku Vujovića. Publiku je zanimalo da li veruje da Luka i dalje potajno govori o njihovom odnosu i da li se iza kulisa još uvek provlači priča o njihovoj vezi. Voditeljka je potom direktno postavila pitanje koje je odmah privuklo pažnju svih u studiju.
- Aneli, da li veruješ da Luka ne ćoškari o vama? - pitala je voditeljka.
- Možda poslednjih pet dana ne, ali kad je bilo za Teodoru i Filipa navijao je za to i samo da bi mene omalovažavao - rekla je Aneli.
- To je zbog Bebice - dodala je Anita.
- Ja mislim da je zbog mene jer sam ja bivša verenica, a to mi je radio i sa Asminom i Majom jer je mislio da sam ja ljubomorna - nastavila je Ahmićeva.
- Otkako je rekla da su se zbližili nisam komentarisao - rekao je Luka.
- Ja nisam osetio da me podbada i pecka, a sa Aneli ne znam jer imaju drugačiji odnos - dodao je Đukić.