"Nije hteo da čuje za tebe jer si akrep": Stanija i Maja sad zaratile zbog Marka Markovića, pljušte nikad žešće prozivke
Zakuvalo se kad je reč tokom nominacija dobila Anita Stanojlović.
U toku emisije "Nominacije" reč je dobila i Anita Stanojlović.
- Majo, mala sam se odvojila od vas jer sam bila dobra sa Stanijom i nisam htela da budem pica sa dva lica. Ti i ja smo korektne, draga si mi i ne sedimo kao pre. Mislim da si iskrenija prema meni od 95 odsto kuće, ali nisam zaboravila što si mi dirala drugaricu - počela je Stanojlovićeva.
Nastavila je:
- Asmine, mislim da trebate malo da smanjite svađe i odnose zbog vas i vaše porodice, a ne zbog drugih ljudi. Svakako šaljem tebe, a Maju ostavljam.
"Majo, nemaš stav"
Onda je reč uzeo Lepi Mića:
- Majo, ti stav nemaš i ti si osoba koja gazi sve da bi dobila nešto u momentu. Dozvolila si sebi ozbiljan blam i stvari koje radiš su jako ružne. Odlično znam kako Taki piše kad je zadovoljan i kad nije, a poslednji put si dobila: ''Marija'' tako da sad nije zadovoljan. Ja se sećam da si ti prva bila u nekom odnosu sa Markom Markovićem - rekao je Mića.
- Ne laži Mićo, nije hteo da bude s njom jer je bio akrep - rekla je Stanija.
- Ti si sad akrep, vidiš kako se kolo sreće okreće - rekla je Maja.
- Marka nisi mogla da ponižavaš kao ovog kera - rekla je Stanija.
- Ostavljam Maju - rekao je Mića.