Ogolila dušu do srži: Stanija otkrila zbog čega je Asminu, posle svega i uprkos svemu, opraštala, a onda je ovo priznala
Sve je počelo od pitanja upućenog Borislavu Terziću Terzi.
Stanija Dobrojević je, tokom Igre istine, postavila pitanje Borislavu Terziću Terzi.
- Zbog čega si nakon svega rešio da budeš blag prema Sofiji, i pred toga što smo svi u emisiji saznali kakve je poruke slala Danetu? - upitala je Stanija.
- Da, tako je. Ja ne želim da je pljujem i da je vređam nakon svega, jednostavno ne želim. Kada je reč o Danetu, očigledno je da je želela da iskoristi čoveka za pare. Ja se ne mešam u ove njene rasprave, nemam ni nameru. Radim kako se osećam. Ilija, ko su tri najveća ološa po tvom mišljenju? - upitao je Terza.
- Dača, Luka i Bebica. Stanija, zašto si davala stalno Asminu drugu šansu, nakon svega? - upitao je Ilija.
- Ja sam u prva dva meseca, saznala sam za Aneli i dete. On je mene uveravao u ljubav, govorio da je to ljubav za sva vremena, davala sam mu šanse i pojela sam time go*no. Nema više davanja drugih šansi, mislim da sam veoma jasna - kazala je Stanija.
Otpisala Anđela
U rijalitiju "Elita" tokom emisije „Izbor potrčka“ ponovo je došlo do neizvesnosti, kada je vođa Stanija Dobrojević birala svoju omiljenu osobu.
Na pitanje voditelja Milana Miloševića, Stanija je priznala da je bila u dilemi između više učesnika.
- Koga biraš za omiljenog? - pitao je Milan.
Stanija se potom neko vreme dvoumila oko kandidata, ali je ipak na kraju odlučila ko će ove nedelje odneti tu titulu.
- Što se omiljenog tiče, imam tri osobe to su Lepi Mića, Dača i Anđelo . Ttrebalo je da bude Anđelo, ali je došlo do preokreta na nominacijama, ne bih ja njega uzela za omiljenog zbog te situacije. Mića neka oprosti, na mlađima svet ostaje. Biram Daču za omiljenog - rekla je Stanija.
Ova odluka iznenadila je mnoge u Beloj kući, posebno jer se očekivalo da će upravo Anđelo poneti tu titulu. Ipak, poslednja dešavanja očigledno su uticala na Stanijinu odluku. Ukupno komentara: 6