Otkrila kada će biti kraj veze sa Asminom i gde ide nakon finala: "Pištaljka je kod Maje i ona svira kraj"
Dala svoje stručno mišljenje o celoj situaciji.
Nezamenljiva Mama Džehva gostovala je u emisiji "Pitao bih za druga" na Red TV.
Ona je dala svoje stručno mišljenje o odnosu Maje Marinković i Asmina Durdžića
- Goco, da li misliš da će Asmin i Maja putovati letos? - upitao je Panda.
- Hoće sigurno ići do Crne Gore ili Hrvatske, ali do septembra. Od septembra čekam Asmina u Eliti 10, sigurna sam da će ući jer je on ceo život maštao da bude na televiziji, a deset meseci mu je malo - rekla je Goca.
- Ne, totalno drugi lik. Ušla mu je i Stanija koju nije očekivao, muvao je dugo Maju i dosta se istrošio. Oni nemaju ni srama ni blama, često se pitam na koju to kliniku idu da nemaju ni srama, a ni blama - rekla je mama Džehva.
- Da li će uspeti Asmin da prekine sa Majom ukoliko bude želeo? - upitala je voditeljka.
- Ne, pištaljka je kod Maje i ona svira kraj. Maja ima strah i ne veruje mu zbog Stanije, zato mu i ne dozvoljava da komunicira ni sa kim. Ona se pravi da je najbitnija i da joj niko ne može ništa zato što je kad ostane sama sa sobom jako nesigurna - rekla je Goca