"Plašim se da će umreti" - u suzama jer misli da će uskoro izguviti najbližeg člana porodice
Progovorila kako se oseća.
U Beloj kući je danas nastala emotivna scena kada su takmičari dobili zadatak da izaberu tri najnesrećnije osobe na imanju. Rasprava je ubrzo prerasla u bolna priznanja, a zbog jedne ispovesti učesnicima nimalo nije bilo svejedno.
Tanja Stijelja Boginja prva je bez dlake na jeziku otvorila dušu i za najnesrećniju osobu izabrala Neria, oštro mu zamerivši što se na javnoj televiziji odrekao sopstvene majke. Na drugo mesto stavila je Terzu, zbog kog se i sama rasplače kada on pati za svojom ćerkicom.
Ipak, potpuni muk usledio je kada je ustala Milosava. Ona nije mogla da izdrži pritisak, te je pred svima briznula u plač, a njene reči su pogodile sve prisutne pravo u srce.
- Terza je najnesrećniji čovek. Sve drugo je lako osim da ne vidiš svoje dete. Njega svaka pesma pogodi, plačem i ja uvek. Deca su najvažnija! - započela je Milosava drhtavim glasom, a onda otkrila svoju najveću ranu.
- Ja zbog moje majke od 86 godina plačem, mislim da ću je izgubiti! - izustila je ona, grcajući u suzama zbog straha za život svoje mame.
U jeku potpunog emotivnog sloma, Milosava je u "Eliti" iskoristila priliku da očita životnu lekciju svima, a posebno se obratila Neriou sa jasnom porukom: "Pomiri se sa svojom majkom".