Ponizila ga i raskrinkala pred svima: Stanija stala na rep Anđela Rankovića, pokazala svima ko je
Anđelo misli da sa njom može kao sa Anitom.
Anđelo Ranković ostao je vidno ogorčen nakon što mu je Stanija Dobrojević sinoć očitala lekciju pred svima. Mislio je da je Stanija jedna od devojaka koje je ranije lako osvajao po rijalitiju, ali se brzo uverio da je ona ozbiljan i iskusan igrač koji ne pristaje na svakojako ponašanje.
Stanija mu je bez zadrške sasula sve u lice i jasno stavila do znanja da prati svaki njegov potez.
„Ti pričaš sa mnom, muvaš mene, a onda ljubiš drugu devojku u vrat kada ja legnem da spavam“, odbrusila je Stanija, ne krijući bes zbog njegovog ponašanja. Takođe mu je zamerila druženje sa Asminom.
Dan kasnije, Anđelo je pokušao da se našali kod Teodore Delić, ali ga je ona odmah spustila na zemlju. Delićeva je stala u Stanijinu odbranu i poručila da je sasvim normalno što mu zamera da ljubi njenu neprijateljicu.
- Je l' treba sa pola kuće da se posvađam? - pitao je Ranković.
- Pa ako si zagrižen - rekla je ona.
- Nisam zagrižen. Ja sa Asminom ne ručavam i večeram. Ona je meni rekla kako je moj drug napada. Zamisli ona sutra meni da kaže da ja moram nešto da rešavam - govorio je Anđelo.
- Nenad je takav da nju ne bi dirao - rekla je Teodora.
- Ja imam 33 godine, a ona da mi određuje kako ću nakon osam meseci življenja ovde. Ja znam kakav sam ja u vezi - dodao je on.