Posle vrelih scena Dušice i Filipa, hitno se oglasila njena sestra: Od ovih reči odzvanja Bela kuća
Nije joj bilo svejedno posle svega što je videla.
Tokom spektakularne žurke u Eliti došlo je do zbližavanja između Dušice Đokić i Filipa Đukića koji su tokom čitave noći razmenjivali nežnosti.
Dušicina sestra Ivana otkrila je kako gleda na celu, novonastalu situaciju.
- S obzirom na to da je u pitanju rijaliti, ja tu nikad ne vidim perspektivu u ljubavnim odnosima za bilo koga, ali takođe i ne vidim ništa loše u tome što se dešava između njih. Smatram da je sve to vrsta igre i zezanja i da tako i treba u rijalitiju da bude. Svakako, pored gomile svađa tamo, dosta je zanimljivije gledati takva dešavanja. - rekla je Ivana za Pink.rs.
Dodala je:
- Što se mene tiče, volela bih da se Dušica ipak zadrži u takvoj vrsti zabave pre nego da bude u nekoj zvaničnoj ljubavnoj vezi, ali u isto vreme nemam ništa protiv i da bude. Meni je lično zanimljivije samo zezanje i druženje na neki rijaliti, igrački način.
Aneli "poludela"
Gošće u emisiji ''Radio Amnezija'' bile su i Aneli Ahmić i Dušica Đokić.
- Aneli, pogledaj se. Dušice, tebi svaka čast jer si još jedna u nizu, koja je ponizila Aneli. Svaka tebi čast jer si u tome uspela, da se razumemo - rekao je Marko Janjušević Janjuš.
- Dušice, kakve su tvoje emocije? - upitao je Bora Santana.
- Svakako da ću provoditi više vremena sa Filipom - kazala je Dušica.
- Dobro je da se ovo sa Dušicom desilo, da bih se ja zgadio Aneli, ili ona meni. Ja ništa na silu noćas nije uradio. Bolje je ovako. Kad god vidim Aneli, nešto mi se probudi. S Dušicom postoji privlačnost, to da. Da su drugačije okolnosti, nikada ne bih pogledao drugu devojku, samo Aneli, ali ja imam neke svoje stavove - rekao je Filip.
- Filip ispada loš čovek i lažov. Ispada da mu se svake nedelje dopadne neka druga. On mene ponižava - kazala je Aneli.