Psovanje, drama, divljanje, a onda... Ovo jutro će Viktor, Mina i njihovi fanovi dugo pamtiti
Kod njih su zaokreti na dnevnom nivou.
Mina Vrbaški i Viktor Gagić ovog jutra iskoristili su lepo vreme da prvu jutarnju kafu popiju u dvorištu, uz neobavezno ćaskanje.
Posle svih problema, psovanja, drama, divljanja, izgleda da su napokon uplovili u mirnu luku, pa se sada ponašaju kao da nikad ni najmanji razdor nisu imali.
Mina ga je ljubila i mazila, te mu donela kafu, a on je uživao u jutarnjem suncu.
Beba, prsten, svadba
U Beloj kući je u toku je prethodne noći bila još jedna uzbudljiva emisija "Gledanje snimaka", a atmosfera je dostigla usijanje kada je voditeljka Ivana Šopić najavila naredni video-klip.
Na snimku su se našli Mina Vrbaški i Viktor Gagić u izuzetno bliskom i opuštenom izdanju na bazenu, gde su jedno drugom upućivali dvosmislene rečenice i šale koje su odmah privukle pažnju svih cimera, ali i gledalaca.
Nakon što se video završio, voditeljka je dala reč akterima priče kako bi prokomentarisali svoj odnos koji već danima intrigira javnost.
Viktor Gagić se prvi oglasio, vidno raspoložen, sa širokim osmehom na licu, te je pokušao da spusti loptu i objasni da je sve plod dobre zabave:
"Kad vidim sebe ovakvog na bazenu, nisam baš ravnodušan. Bila je obična šala. Ovih dana se non-stop raspravljamo ko će da sprema hranu. Prošli su svi problemi i ovo je bila čista sprdnja. Ja sam rekao: 'Napraviš mi da jedem, ide prsten, dete, svadba'. Otkako smo se pomirili, nismo se svađali", iskren je bio Viktor.
Odmah nakon njega, reč je dobila i Mina Vrbaški. Ona nije krila zadovoljstvo zbog kadrova koji su upravo prikazani, potvrdivši da su turbulentni dani konačno iza njih i da njihova veza ulazi u mirnu luku.
"Nikad bolji nismo. Valjda je prošlo sve loše. Baš mi je drago da vidim ovako skladan klip. Drago mi je da vidim kako smo nasmejani. Nismo imali dugo rasprave", poručila je Mina sa osmehom, ne skidajući pogled sa Viktora.
Sudeći po njihovim reakcijama i onome što je zabeležilo oko kamere, izgleda da su Mina i Viktor uspeli da prebrode sve krize i da trenutno uživaju u potpunoj harmoniji. Ipak, iako se u Beloj kući danima glasno sumnjalo da je Mina u drugom stanju, urađeni test je pokazao da ona ipak nije trudna.