"Trudna sam, svi će da pitaju za tebe": Anita u šoku, Lukin odgovor je zaledio, da li je ovo definitivan kraj?
Veliki planovi Stanojlovićeve su pali u vodu.
Luka Vujović i Anita Stanojlović razgovarali su ispred Bele kuće o odnosu Dušice Đokić i Filipa Đukića, a onda su iznenada promenili temu i dotakli se upoznavanja njene porodice.
Lukin odgovor ostavio je trudnu učesnicu "Elite" u šoku.
- Ideš sa mnom na slavu da upoznaš porodicu, biće 50 ljudi - rekla je Anita.
- Neću, idi sama. To je pet dana posle rijalitija, gde ću? Idi sama - dodao je Luka.
- Ja se zatvorim u sobu, sve iskuliram. Trudna sam, svi će da pitaju za tebe - govorila je Anita.
Pogledajte detaljnije u snimku:
"Nesrećna sam, moram da trpim ovde"
Voditelj Milan Milošević pri samom kraju emisije "Pretres nedelje" saopštio je rezultate ankete za najnesrećnije takmičare "Elite".
Treće mesto zauzela je Aneli Ahmić.
- Tri godine je odvojena od ćerke. Oni treba da reše da ćerka njihova ima majku i oca.
Ti kad znaš da ti je ćerka odvojena od oca to je nesreća. Ona je nesrećna u ljubavi jer ni sa jednom ovde nije opstala - govorio je Janjuš.
- Ima situacija kad kažem da sam nesrećna, krivim sebe za neke stvari, a možda ne bi trebalo. Nesrećna sam u momentima, ali kad se setim ko me kod kuće čeka budem ispunjena - rekla je Aneli.
Drugo mesto zauzela je Anita Stanojlović.
- Ona ne treba da vređa ljude koji komentarišu. Ona je ozlojađena, njene facijalne ekspresije... Tako se ne ponaša jedna trudnica. Trudnice se lepo ponašaju, ne vređaju, ne ponašaju se bahato. Trudnica koje je nezadovoljna pitanjima, Luka i ona konstantno traže da se lepo komentarišu. Tako se ne ponaša srećan par. Hteli su da budu novi Gastoz i Anđela, ali im to nije uspelo - govorio je Dača.
- Ja sam nesrećna jer trudnoću ovde provodim jer ljudi gledaju da nam spletkare i ne ostavljaju nas na miru. Nesrećna sam jer Luka nije išao da čuje otkucaje srca svog deteta. Ja moram da trpim komentare ovde i naravno da sam nesrena. Mi smo se povukli i ne možemo da budemo srećni na miru - rekla je Anita.
Prvo mesto zauzela je Maja Marinković.
- Ja sam nju naveo. Poznajem je ovde najbolje i koliko je Maja ovde nesrećna videli bismo kako je srećna kad bi se ovde Filip pojavio na vratimo, a tako se desilo i u šestoj sezoni. On je tad došao ovde u utorak i niko nije postojao u kući, a tako bi se i sad desilo. Ona je najsrećnija kad se priča o Filipu. Ja ne znam da li je bilo ko Maju u svim ovim sezonama video u stanjima kao što je sad. Veza im se svodi u krevetu, malo na travi i emisiji. Majino učešće nikad nije bilo ovakvo. Ona jenesrećna i nezadovoljna - pričao je Bebica.
- Ja ne smatram da sam nesrećna osoba. Ja imam momente kad se osećam loše, ali da imam neki životni problem nemam - rekla je ona.