Milioni gledalaca u šoku: Stravična optužba za namešteno izbacivanje izgovorena u Eliti 9
Sve se jasno čulo na malim ekranima.
Sandra Todić ponovo je u centru pažnje u rijalitiju Zadruga 9 Elita, nakon što se posle izbacivanja vratila u Belu kuću i odmah pokrenula lavinu komentara zbog testa za trudnoću, ali i jedne rečenice koja je zapalila društvene mreže.
Sandra Todić se vratila u Zadrugu 9 Elita
Učesnica rijalitija Zadruga 9 Elita Sandra Todić nedavno je napustila takmičenje, ali se posle mesec dana vratila na imanje u Šimanovcima.
Njen povratak odmah je izazvao veliku pažnju, jer se u Beloj kući pojavila s pričom o mogućoj trudnoći sa Filipom Đukićem, sa kojim je ranije imala romansu pred kamerama.
Voditelj Milan Milošević ušao je u Elitu 9 sa testom za trudnoću, a ovog puta rezultat je bio negativan. Sandra je nakon toga ostala u rijalitiju kao regularna učesnica.
Rečenica koja je zapalila društvene mreže
Tokom razgovora u dvorištu, Bora Santana prokomentarisao je da je bilo veliko iznenađenje što je Sandra Todić ispala, jer je, po njegovom mišljenju, trebalo da ostane do kraja.
Tada je Sandra izgovorila rečenicu koja je odmah pokrenula brojne reakcije gledalaca.
- Samo ja znam što sam ispala. A ovi ovde nek se lože da su to gledaoci - rekla je Sandra.
Ova opaska mnoge je navela da pomisle kako Sandra aludira da nije izbačena isključivo glasovima publike, već da iza njenog odlaska postoji druga pozadina.
Gledaoci odmah pokrenuli teorije
Nakon Sandrine izjave, društvene mreže su se usijale. Deo publike počeo je da komentariše da je navodno "namešteno" da Sandra izađe iz rijalitija.
Najviše se spekulisalo o tome da je njen odlazak navodno trebalo da "raskrči put" Filipu Đukiću i Teodori Delić, međutim takva teorija nema mnogo logike kada se pogleda sam koncept rijalitija.
Da li teorija o Filipu i Teodori ima smisla?
Rijaliti Zadruga 9 Elita najviše pažnje dobija upravo kroz ljubavne zaplete, emotivne lomove i komplikovane odnose.
Zbog toga bi, gledano iz ugla publike i dinamike programa, mnogo veći efekat imala situacija u kojoj Filip i Teodora ulaze u priču dok oboje imaju nerešene odnose - Filip sa Sandrom, a Teodora sa Bebicom.
Upravo zato teorija da je Sandra izbačena kako bi se Filipu i Teodori otvorio prostor deluje kao zabluda, a ne kao nešto što ima ozbiljno utemeljenje.
Sandrin povratak može da joj promeni poziciju
Iako je Sandra Todić svojim komentarom dodatno podgrejala spekulacije, važno je reći da ona nije precizno objasnila zbog čega smatra da je ispala.
Njeno učešće u prethodnom periodu, osim priče sa Filipom Đukićem, nije donelo previše velikih zapleta koji bi je pozicionirali kao jednog od ključnih igrača u Beloj kući.
Ipak, povratak u Zadrugu 9 Elita kroz priču o testu za trudnoću dao joj je novu šansu da privuče pažnju gledalaca.
Ko odlučuje ko napušta Elitu 9?
Teorije o izbacivanju uvek prate rijaliti, posebno kada učesnik koji napusti takmičenje smatra da je trebalo da ostane duže.
Ipak, pravilo je jasno - gledaoci glasaju i odlučuju ko napušta Zadrugu 9 Elita.
Sandrina izjava jeste zapalila društvene mreže, ali za sada ostaje samo njena aluzija. Sada je pitanje da li će povratak u Belu kuću iskoristiti da postane važniji deo rijalitija ili će se ponovo izgubiti u senki većih sukoba i ljubavnih drama.