Zadrugarka morala hitno da napusti "Elitu 9": Zdravstveno stanje joj se naglo pogoršalo
Učesnica "Elite" iznenadila je javnost nakon što se pojavila na aerodromu, jer su svi mislili da je ona u Beloj kući.
Bivša učesnica "Elite" iznenadila je javnost nakon što se pojavila van rijalitija, a njena izjava o stanju u Beloj kući odmah je izazvala buru komentara.
Naime, ekipa novinara je srela Radu na aerodromu pred put za Niš, kada je kratko progovorila o svom trenutnom stanju i razlogu zbog kog više nije u rijalitiju.
- Idem malo do Niša da vidim moje - rekla je ona na početku.
Kada su je novinari upitali kako to da nije u „Eliti“, misteriozno je odgovorila:
- Vidite da nisam. Ne smem sada da iznosim previše informacija, ali čim budem mogla, dobićete više detalja o tome. Bila sam zdravstveno loše, ali sam sada bolje - priznala je.
Ipak, najveću pažnju izazvala je njena brutalno iskrena izjava o učesnicima rijalitija i atmosferi koja trenutno vlada u Beloj kući.
- Stanje u „Eliti“ je pakao. Većina njih nisu normalni. Svi me pitaju ko mi je tamo bio najgori, ali eto, Ivan Marinković, Uroš Stanić i Asmin Durdžić... Bože me sačuvaj - poručila je bez dlake na jeziku.