Direktor Sektora za naplatu putarine "Putevi Srbije" Darko Savić izjavio je da od 1. aprila počinje naplata putarine za teška teretna vozila na obilaznici oko Beograda, a kasnije i na deonicama auto-puteva koji još nisu pod naplatom.
"DRON ŠOU JE BIO PREDIVAN" Vučić se oglasio pred skup i pozvao ljude da dođu: Godinu i po dana smo prošli kroz teška vremena! Srbija mora da bude jedna porodica