GOSPODIN ERLING O REZERVNOM TIMU NORVEŠKE: "Rekao sam da me nije briga"
Normalan stav
Fudbaler Norveške Erling Haland još jednom je pokazao da nije rob sujete i da mu je tim ispred svega.
Napadač Mančester sitija je ostavljen na klupi u meču poslednjeg kola grupne faze Mundijala sa Francuskom što mu nije ni najmanje smetalo.
Skandinavci su pre ove runde obezbedili mesto u 1/16 finala i selektor Stale Solbaken je odlučio da odmori nosioce ekipe.
Norveška je poražena 4:1, ali svežih nogu dočekuju okršaj sa Obalom Slonovače.
- Unapred sam rekao da me nije briga i stojim iza toga. Francuska je ionako bolji tim. Ne mislim da bismo mogli da ih pobedimo čak i da smo igrali sa najjačim timom - rekao je Haland.
Sjajni centarfor ima četiri gola do sada i mogao je na meču sa Francuskom povećati svoj golgeterski saldo, ali je za razliku od nekih (čitaj Mbape) odlučio da je pametnije za tim da odmori i zapne u nokaut fazi kada je mnogo bitnije za nacionalni tim.
Pogledajte sve najnovije vesti i Svetsko prvenstvo na dlanu - FIFA World Cup 2026 - u našem specijalu.