ГОСПОДИН ЕРЛИНГ О РЕЗЕРВНОМ ТИМУ НОРВЕШКЕ: "Рекао сам да ме није брига"
Нормалан став
Фудбалер Норвешке Ерлинг Халанд још једном је показао да није роб сујете и да му је тим испред свега.
Нападач Манчестер ситија је остављен на клупи у мечу последњег кола групне фазе Мундијала са Француском што му није ни најмање сметало.
Скандинавци су пре ове рунде обезбедили место у 1/16 финала и селектор Стале Солбакен је одлучио да одмори носиоце екипе.
Норвешка је поражена 4:1, али свежих ногу дочекују окршај са Обалом Слоноваче.
- Унапред сам рекао да ме није брига и стојим иза тога. Француска је ионако бољи тим. Не мислим да бисмо могли да их победимо чак и да смо играли са најјачим тимом - рекао је Халанд.
Сјајни центарфор има четири гола до сада и могао је на мечу са Француском повећати свој голгетерски салдо, али је за разлику од неких (читај Мбапе) одлучио да је паметније за тим да одмори и запне у нокаут фази када је много битније за национални тим.
Погледајте све најновије вести и Светско првенство на длану - ФИФА World Цуп 2026 - у нашем специјалу.