(VIDEO) Jako ružne scene na Mundijalu! Navijači BiH oteli srpsku zastavu na tribinama
Čovek bio u dresu BiH, a oni mu oteli zastavu
Pobedu Bosne i Hercegovine na Svetskom prvenstvu u fudbalu nad Katarom (3:1) zasenila je i izuzetno ružna situacija na tribinama stadiona u Sijetlu, gde je došlo do incidenta kada je grupa navijača naše komšijske zemlje videla srpsku zastavu kod jednog čoveka.
Kako navodi portal "Crna Hronika BiH" uz priloženi snimak, jedan čovek je na tribinama sa sobom imao zastavu Srbije, što se nije dopalo manjoj grupi navijača Bosne i Hercegovine, koja ga je potom okružila. Prvo je došlo do verbalnog sukoba, a potom mu je zastava oduzeta.
Interesantno je da je navijač inače bio u majici sa obeležjima Bosne i Hercegovine i došao je da podrži Zmajeve na utakmici protiv Katara.
Ono što se za sada zna jeste da nakon toga nije došlo do fizičkog sukoba među navijačima, pošto se situacija ubrzo smirila.
Bosna i Hercegovina je pobedom uspela da obezbedi plasman u šesnaestinu finala Svetskog prvenstva, a tamo će ih najverovatnije sačekati selekcija SAD.