(ВИДЕО) Јако ружне сцене на Мундијалу! Навијачи БиХ отели српску заставу на трибинама
Човек био у дресу БиХ, а они му отели заставу
Победу Босне и Херцеговине на Светском првенству у фудбалу над Катаром (3:1) засенила је и изузетно ружна ситуација на трибинама стадиона у Сијетлу, где је дошло до инцидента када је група навијача наше комшијске земље видела српску заставу код једног човека.
Како наводи портал "Црна Хроника БиХ" уз приложени снимак, један човек је на трибинама са собом имао заставу Србије, што се није допало мањој групи навијача Босне и Херцеговине, која га је потом окружила. Прво је дошло до вербалног сукоба, а потом му је застава одузета.
Интересантно је да је навијач иначе био у мајици са обележјима Босне и Херцеговине и дошао је да подржи Змајеве на утакмици против Катара.
Оно што се за сада зна јесте да након тога није дошло до физичког сукоба међу навијачима, пошто се ситуација убрзо смирила.
Босна и Херцеговина је победом успела да обезбеди пласман у шеснаестину финала Светског првенства, а тамо ће их највероватније сачекати селекција САД.