BAJERN SLAVIO U BAVARSKOM OBRAČUNU: Srbin postigao gol za nemačkog velikana

27.01.2024. 18:23
Aleksandar Pavlović
Aleksandar Pavlović / Izvor: Reuters

Duel 19. kola Bundeslige.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena bili su bolji od ekipe Augzburga na gostovanju rezultatom 3:2 u 19. kolu Bundeslige.

PARTIZAN MORA DA DOVEDE NOVOG IGRAČA: Neverovatan baksuzluk za crno-beleIgor Duljaj, FK Partizan

PARTIZAN MORA DA DOVEDE NOVOG IGRAČA: Neverovatan baksuzluk za crno-bele

KRAJ SAGE, SADA I ZVANIČNO! Nemanja Matić ima novi klub Nemanja Matić

KRAJ SAGE, SADA I ZVANIČNO! Nemanja Matić ima novi klub

SENZACIJA U ENGLESKOJ: Član ŠESTE lige izbacio drugoplasiranu ekipu ČEMPIONŠIPA u FA KupuFK Mejdston

Gosti iz Minhena do vođstva stigli u 23. minutu kada je fudbaler srpskog porekla Aleksandar Pavlović doveo svoj tim do prednosti.

Do kraja prvog dela meča Bajern je još jednom zatresao mrežu Augzburga. U petom minutu nadoknade vremena Entoni Dejvis je povećao porednost svog tima.

Odličan start drugog poluvremena je imao Augzburg jer je u 52. minutu Ermedin Demirović glavom loptu poslao u mrežu Manuela Nojera, i to posle sjajnog centaršuta Kevina Mbabua.

Samo šest minuta je prošlo od gola Demirovića, a Bajern je ponovo otišao na dva gola razlike. Sada je najbolji strelac Bundeslige Hari Kejn je do svog 23. gola.

Demirović je u nadoknadi vremena bio precizan sa bele tačke, ali posle toga sudija je odsvirao kraj. Imali su igrači Augzburga i penal u 88. minutu, ali Sven Mišel nije uspoe da postigne pogodak.