BARAŽ ZA SP: Švedska stekla prednost, Italija se udaljila od Mondijala (FOTO)

10.11.2017. 22:47
ItalSved
ItalSved / Izvor: Reuters

Revanš se igra u ponedeljak.

Reprezentacija Švedske je kao domaćin minimalno pobedila Italiju (1:0) u prvom meču baraža za plasman na Mondijal u Rusiji i tako napravila veliki korak ka ostvarenju cilja. Azure posle poraza bez postignutog gola čeka izuzetno težak posao da u ponedeljak nadoknade minus i izbore vizu za Rusiju.

OLIMPIJSKA ŠAMPIONKA PROGOVORILA: Bila sam žrtva SEKSUALNOG uznemiravanja (FOTO)

Donald na pauzi progovorio šta muči fudbalere Zvezde posle remija sa Arsenalom

Gol odluke postigao je Jakob Johanson, vezista koji trenutno igra za AEK. Johanson je ušao u igru u 57. minutu, a samo četiri minuta kasnije postigao je gol. Johanson je posle dodavanja Toivonena matirao kapitena Italije Đanluiđija Bufona. Meč u Švedskoj zajedno su posmatrali Žoze Murinjo i Zlatan Ibrahimović.

EVROLIGA: Marković za trijumf Himkija, Gist srušio Olimpijakos, Veseli silan u Bambergu! (FOTO)