CELA SEZONA U 90 MINUTA: Sudbina Nikolića u Lokomotivi ZAVISIĆE od OVOGA!

12.07.2020. 19:26
Marko Nikolić
Marko Nikolić / Izvor: MN Press
Bivši trener Partizana popio gorku pilulu.

Fudbaleri Lokomotive načinili su novi korak unazad ka Ligi šampiona. Moskovljani su na svom terenu remizirali protiv UFE (1:1) i tako doveli u pitanje plasman u najelitnije klupsko takmičenje.

Izabranici Marka Nikolića su bili daleko dominantniji rival, sa skoro 75 odsto lopte u nogama, stvarali prilike, ali su "žilavi" gosti na kraju uspeli da zadovoljniji napuste teren.

ŠĆEPANOVIĆ PRELOMIO: Za NJIH više nema MESTA u Partizanu! Jedan je PREŽIVEO!

MUTO, IZDRŽI: Legendarni trener HOSPITALIZOVAN! Nikolić ima koronu, ZADRŽALI ga u bolnici

OGLASIO SE MIJATOVIĆ O SLUČAJU LUKE JOVIĆA: On mora da se promeni! Voleo bih da ostane, ali to je...

Nikolićev tim već u četvrtak čeka derbi sa CSKA. Ukoliko Armejci pobede Rubin, a zatim i Lokose, preskočiće ih na tabeli Premijer lige Rusije. Isto može da učini i Krasnodar, koji u naredne četiri utakmice tri igra kao domaćin, ali mora sve da ih dobije.

Vođstvo gostima doneo je Fomin sa penala u 40. minutu, dok je ekipu srpskog stručnjaka spasao Farfan golom u 80. minutu. Sigurno je da su navijači tek sada ljuti na upravu, koja je smenila klupsku legendu Jurija Sjomina i na njegovo mesto dovela Nikolića.

Sa druge strane, srpski stručnjak bi mogao da postane heroj Moskovljana, ako u gradskom derbiju u narednom meču savlada omraženi CSKA. Cela sezona za Marka Nikolića, stala je u sledećih 90 minuta.

Pogledajte kako izgleda italijanska sportska novinarka Kjara Đufrida.

AS PARTIZANA PROŠAO PAKAO KORONE: Uverio sam se koliko je virus TEŽAK! Napadamo TITULU!

VN ŠTAJERSKE: Hamilton najbrži u Austriji, katastrofa Ferarija (FOTO)

GOTOVO: Mile svirao kraj!