Crnomarković: Zadovoljstvo je biti deo velikog kluba kao što je Vojvodina
Novosađani na pripremama u Austriji
Fudbaler Vojvodine Đorđe Crnomarković izjavio je da je cilj da njegov tim bude maksimalno spreman za izazove u novoj sezoni i istakao da mu je zadovoljstvo da i dalje bude deo novosadskog kluba.
Fudbaleri Vojvodine se trenutno u Austriji pripremaju za novu sezonu.
-Verujem da možemo i korak dalje, ovaj tim je spreman da to uradi, ali polako. Razmišljamo samo korak po korak, za početak da maksimalno odradimo pripreme - rekao je Crnomarković, preneo je zvanični sajt kluba.
Crnomarković je priznao da je letnja pauza bila prekratka.
-Iskreno, malo je vremena za odmor. Mislim da ekipa nije ni izgubila ritam baš zbog tog kratkog odmora. Iz godine u godinu, pogotovo kada igraš Evropu, taj period je sve kraći. Takav je raspored, takva je organizacija, na nama je samo da se prilagodimo. Ali da je kratko - kratko je - naveo je fudbaler Vojvodine.
Crnomarković je pre nešto manje od mesec dana produžio ugovor sa Vojvodinom.
-Lepo se osećam, ovo mi je već četvrta godina u Vojvodini. Sa predsednikom i klubom smo se dogovorili praktično za pet minuta. Zadovoljstvo je biti deo ovog velikog kluba - naglasio je on.
Crnomarković je istakao da je cilj da ekipa maksimalno spremna dočeka mečeve protiv Ferencvaroša u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.
-Izuzetno kvalitetan rival. Najveći klub u Mađarskoj. Mi gledamo sebe, potpuno smo posvećeni pripremama i da se što bolje spremimo za taj dvomeč - dodao je Crnomarković.
On je naveo da pripreme novosadskog kluba teku po planu.
-Teške pripreme, radi se kvalitetno… To je jedini način da budemo spremni kako za prve evropske mečeve, tako i za sve dalje obaveze tokom sezone - rekao je Crnomarković.