Црномарковић: Задовољство је бити део великог клуба као што је Војводина
Новосађани на припремама у Аустрији
Фудбалер Војводине Ђорђе Црномарковић изјавио је да је циљ да његов тим буде максимално спреман за изазове у новој сезони и истакао да му је задовољство да и даље буде део новосадског клуба.
Фудбалери Војводине се тренутно у Аустрији припремају за нову сезону.
-Верујем да можемо и корак даље, овај тим је спреман да то уради, али полако. Размишљамо само корак по корак, за почетак да максимално одрадимо припреме - рекао је Црномарковић, пренео је званични сајт клуба.
Црномарковић је признао да је летња пауза била прекратка.
-Искрено, мало је времена за одмор. Мислим да екипа није ни изгубила ритам баш због тог кратког одмора. Из године у годину, поготово када играш Европу, тај период је све краћи. Такав је распоред, таква је организација, на нама је само да се прилагодимо. Али да је кратко - кратко је - навео је фудбалер Војводине.
Црномарковић је пре нешто мање од месец дана продужио уговор са Војводином.
-Лепо се осећам, ово ми је већ четврта година у Војводини. Са председником и клубом смо се договорили практично за пет минута. Задовољство је бити део овог великог клуба - нагласио је он.
Црномарковић је истакао да је циљ да екипа максимално спремна дочека мечеве против Ференцвароша у првом колу квалификација за Лигу Европе.
-Изузетно квалитетан ривал. Највећи клуб у Мађарској. Ми гледамо себе, потпуно смо посвећени припремама и да се што боље спремимо за тај двомеч - додао је Црномарковић.
Он је навео да припреме новосадског клуба теку по плану.
-Тешке припреме, ради се квалитетно… То је једини начин да будемо спремни како за прве европске мечеве, тако и за све даље обавезе током сезоне - рекао је Црномарковић.