26°C
19.05.2024.
117.105
107.8514

UŽASNE SCENE NA MEČU ČUKARIČKOG I VOJVODINE: Prekid trajao sedam minuta, svi se hvatali za glavu

29.10.2023. 19:19
Čukarički
Čukarički / Izvor: MN Press

Paklen sudar dva igrača.

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su na svom terenu u Beogradu nerešeno 2:2 protiv Vojvodine, u utakmici 12. kola Super lige Srbije. A meč je obeležio užasan sudar glavama koji se dogodio u 40. minutu, kada su Vojin Serafimović iz domaćeg tima i Norman Kembel iz gostujućeg završili na travi.

SITI VLADA MANČESTEROM: Haland i Foden srušili Junajted!Erling Haland

SITI VLADA MANČESTEROM: Haland i Foden srušili Junajted!

ODLAZAK LEGENDE: Preminuo fudbaler kom su Zvezdini navijači aplaudirali iako je protivnikDelije

ŠUMARI DEKLASIRANI NA ENFILDU: Liverpul tri puta tresao mrežu! Lukiću i drugovima bod u Brajtonu!FK Liverpul

Lekari su odmah uleteli na teren kako bi pomogli fudbalerima,  a lice Vojina Serafimović bilo je prekriveno krvlju.

Kembel je prošao daleko bolje i da se sa čalmom oko glave nedugo zatim vratio na teren, dok je Serafinović transportovan u bolnicu.

Meč je bio sedam minuta prekinut zbog ove nemile sitaucije na fudbalskom terenu.

Dalje, što se utakmice tiče...

Vojvodina je na Banovom brdu povela golovima Dejana Zukića u 13. i Alekse Vukanovića u 16. minutu.

Čukarički je smanjio golom Stefana Kovača u 36. minutu, a bod domaćinima doneo je Luter Sing u 85. minutu.

Novosadska ekipa je četvrta na tabeli sa 18 bodova.

Čukarički je bez pobede u poslednje tri utakmice i posle petog remija u ligi zauzima peto mesto sa 17 bodova, ali i utakmicom manje.

U sledećem kolu Vojvodina će dočekati Železničar iz Pančeva, a Čukarički će u Beogradu igrati protiv TSC-a.