17°C
26.04.2024.
117.1527
109.2537

UZALUD: Majstorska akcija Terzića, Milenkovića i gol Jovića protiv Intera! Onda - stadion utihnuo (VIDEO)

22.10.2022. 22:49
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Foto: streamja printscreen

Neviđeno lud meč.

Fudbaleri Intera savladali su Fiorentinu u neverovatnom meču 11. kola Serije A. U verovatno najboljoj utakmici od početka sezone na Apeninima bilo je 4:3 za "neroazure".

VRATIO SE: Degenek ponovo u Zvezdinoj opremi, pridružio se treninzima beogradskog kluba (FOTO)

MIROLJUBIV REZULTAT U BAČKOJ: Ratkov i Drezgić za remi TSC-a i Čuke

PLAVCIMA I ĐAVOLIMA PO BOD: Sve se odigralo u poslednjim minutima, a Mančester sigurno zadovoljniji (VIDEO)

Inter je vodio 2:0 posle 15 minuta golovima Barele i Martineza. Do poluvremena je smanjio Kabral sa penala, a u 60. minutu Ikone doneo egal.

Penal za Inter iskoristio je Martinez u 73. minutu, ali radost gostima pomutio je Luka Jović u 90. minutu. Akcija tri srpska reprezentativca, Aleksa Terzić je izveo korner, Milenković spustio glavom, a Jović se sjajno snašao i doneo erupciju emocija u Firencu.

Nažalost po srpske igrače Venuti je nekoliko minuta kasnije užasno reagovao u svom kaznenom, napucao Mhtarijana i lopta je završila u mreži Fiorentine, a ceo stadion utihnuo. Konačnih 4:3 za Inter.