FRKA U FIRENCI: Luka Jović ODBIO da uđe u igru

19.09.2022. 08:31
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Profimedia

Čeka se reakcija trenera.

Luka Jović nije bio starter na meču izneđu Fiorentine i Verone koju je klub iz Firence dobio sa 2:0. Bila je to deseta utakmica u nizu na kojoj srpski reprezentativac nije dao gol, a na nekima od njih je igrao prilično malo (22 minuta protiv Tventea, pa 20 protiv istog rivala, svega pet protiv Udinezea, te 36 protiv RFS-a na evro-sceni), on je u četvrtak u Ligi konferencija dobio priliku da odigra celo drugo poluvreme na gostovanju Bašakšehiru, ali se nije proslavio.

SERGEJ SE IGRAO U KREMONI: Posle asistencije Srbin postigao i prvi gol u sezoni

ALEGRIJEV POSLEDNJI KRUG BIO JE U MONCI? Juve se opet obrukao, novi prvoligaš zabeležio prvi trijumf (VIDEO)

NOVI SKANDAL BALOTELIJA: Pijanog napadača devojka pridržava da ne padne (VIDEO)

Činilo se da će zaigrati protiv Verone, ali ga je trener Vićenco Italijano ipak ostavio na klupi, sa željom da mu šansu ukaže u drugom poluvremenu.

Međutim Jović nije želeo da uđe u igru

Ovako je o tome obavestio javnost portal "firenzeviola":

Vrlo interesantnu pozadinu situacije kada je zamenjen (starter Fiorentine) Kuame otkrio je kanal DAZN. Trener Italijano se okrenuo ka klupi i pitao Jovića kako se oseća, jer je hteo da ga tada uvede u igru umesto Kuamea. Srbin mu je, međutim, odgovorio da se ne oseća 100 odsto spremnim i da bi on više voleo da ne ulazi u igru. Kao rezultat toga, starteg "ljubičastih" je ubacio sveže snage u vidu Kabrala.

BONUS VIDEO: Pogledajte umeće Dilete Leote sa loptom