18°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

KANDIDAT ZA PUŠKAŠA: Zvezdin fudbaler dao GOL o kome PRIČA Srbija! Sevnula BOMBA sa 20 metara (VIDEO)

23.09.2021. 08:13
Nikola Stanković
Nikola Stanković / Izvor: Foto: Printscreen/Youtube/Prva liga Srbije

Majstorija.

Inđija je savladala Grafičar posle preokreta (5:3) u spektakularnom meču 8. kola Prve lige Srbije, ali je utakmicu u sremskoj ravnici obeležio evrogol Nikole Stankovića.

SPEKTAKL NA BERNABEU: Benzema ispisao istoriju španskog fudbala, Luka Jović pogodio prečku

POSLE ODLAGANJA SA VOŽDOVCEM: Poznato kada će fudbaleri Zvezde ponovo na TEREN!

ČEFERIN PRETI FIFA: Moguć je evropski bojkot Svetskog prvenstva

Fudbaler Zvezde na pozajmici u Grafičaru je, nakon dodavanja još jednog Zvezdinog bisera na kaljenju među Ljubičastima Mituljkića, u 23. minutu opalio po lopti sa dvadesetak metara i smestio je u rašlje golmana zeleno-belih Vukašinovića.

Stankovićevim golom gosti su imali ogromnu prednost 0:2, ali je lider Prve lige već do poluvremena preko Milosavljeva, Stojanovića i Žakule preokrenula rezultat.

Na kraju je domaćin slavio sa visokoih 5:3, posle golova Desančića i Nedeljkovića u uvodnih 10 minuta nastavka.

Podsetimo, Nikola Stanković je dete Crvene zvezde, a sjajnim ranijim partijama u Grafičaru nagrađen je odlaskom na pripreme Stankovićevog tima i produžetkom ugovora do 2025. godine.

Njegovu majstoriju pogledajte na 1:28 u video prilogu.

Pogledajte kako izgleda ruska klizačica Adelina Sotnjikova.