КАНДИДАТ ЗА ПУШКАША: Звездин фудбалер дао ГОЛ о коме ПРИЧА Србија! Севнула БОМБА са 20 метара (ВИДЕО)

23.09.2021. 08:13
Nikola Stanković
Никола Станковић / Извор: Фото: Printscreen/Youtube/Prva лига Србије

Мајсторија.

Инђија је савладала Графичар после преокрета (5:3) у спектакуларном мечу 8. кола Прве лиге Србије, али је утакмицу у сремској равници обележио еврогол Николе Станковића.

СПЕКТАКЛ НА БЕРНАБЕУ: Бензема исписао историју шпанског фудбала, Лука Јовић погодио пречку

ПОСЛЕ ОДЛАГАЊА СА ВОЖДОВЦЕМ: Познато када ће фудбалери Звезде поново на ТЕРЕН!

ЧЕФЕРИН ПРЕТИ ФИФА: Могућ је европски бојкот Светског првенства

Фудбалер Звезде на позајмици у Графичару је, након додавања још једног Звездиног бисера на каљењу међу Љубичастима Митуљкића, у 23. минуту опалио по лопти са двадесетак метара и сместио је у рашље голмана зелено-белих Вукашиновића.

Станковићевим голом гости су имали огромну предност 0:2, али је лидер Прве лиге већ до полувремена преко Милосављева, Стојановића и Жакуле преокренула резултат.

На крају је домаћин славио са високоих 5:3, после голова Десанчића и Недељковића у уводних 10 минута наставка.

Подсетимо, Никола Станковић је дете Црвене звезде, а сјајним ранијим партијама у Графичару награђен је одласком на припреме Станковићевог тима и продужетком уговора до 2025. године.

Његову мајсторију погледајте на 1:28 у видео прилогу.

Погледајте како изгледа руска клизачица Аделина Сотњикова.