17°C
27.05.2024.
117.1199
107.9446

LIVERPUL ILI SITI: Drama u Premijer ligi, evo ko je bliži osvajanju TITULE na 45 minuta pre kraja

12.05.2019. 16:49
Klop i Gvardiola
Klop i Gvardiola / Izvor: Profimedia

Velika borba u završnoj rundi.

Danas od 16 časova igra se poslednje kolo u Premijer ligi koje rešava pitanje šampiona. Siti gostuje Brajtonu, a Liverpul na Enfildu čeka Vulvse. Na tabeli Građani imaju prednost od jednog boda, a u slučaju istog bodovnog skora osvajača titule odlučuje gol-razlika.

Siti trenutno vodi 2:1 u Brajtonu, dok Liverpul ima minimalnu prednost. Ako ovakva situacija ostane do kraja, ekipa Pepa Gvardiole biće novi šampion na Ostvru.

REPREZENTATIVAC SRBIJE NEMA DILEMU: Pouzadani DEFANZIVAC želi u Ligu šampiona! (FOTO)

TADIĆ VODI AJAKS KA TITULI: Dva gola i asistencija srpskog mađioničara! Kiks PSV-a (VIDEO)

DOŠLO VREME ZA RASTANAK: Juventus OSTAJE bez važnog igrača! (FOTO)

Liverpul je doša u vođstvo golom Manea u 17. minutu. Siti je napravio preokret u Brajtonu preko Aguera u 28. i Laportea u 38, a prethodno je Marej bio strelac za domaće minut pre pogotka Argentinca.