REAL SE MUČIO I SLAVIO: Modrić načeo Sevilju, Lamela vratio nadu, ali kraj pripao "kraljevima" (VIDEO)

22.10.2022. 23:21
Luka Modrić / Izvor: Profimedia
Zanimljiv duel.

U posledenjm subotnjem meču 11. kola Primere, Real Madrid savladao je Sevilju rezultatom 3:1.

UZALUD: Majstorska akcija Terzića, Milenkovića i gol Jovića protiv Intera! Onda - stadion utihnuo (VIDEO)

HALAND NEZAUSTAVLJIV: Siti na leđima Norvežanina srušio Brajton, Karamele bez muke razbile Kristal Palas

VRATIO SE: Degenek ponovo u Zvezdinoj opremi, pridružio se treninzima beogradskog kluba (FOTO)

Na početku meča Zinedin Zidan i Luka Modrić dočekali su Karima Benzemu, osvajača Zlatne lopte.

Luka Modrić je na najbolji način započeo svoj 450. meč u dresu Reala – već u šestom minutu je postigao gol i doneo svom timu prednost.

Vodio je Real sve do 54. minuta kada je za 1:1 pogodio Erik Lamela.

Napadi su se isplatili Realu kome je pripao finiš utakmice.

Domaći su ponovo poveli u 79. minutu preko Lukasa, uz asistenciju Vinisijusa, da bi nepuna tri minuta kasnije Federiko Valverde pogađa za 3:1.

Real na prvom mestu na tabeli, sa 31 bodom iz deset pobeda i jednim remijem. Sevilja je skliznula na 14. mesto nakon petog poraza u sezoni.