14°C
25.04.2024.
117.1627
109.3752

MLADOST SAVLADALA KOLUBARU: Bojović 100. golom u Superligi potvrdio slavlje domaćina

12.11.2022. 17:46
Milan Bojović
Milan Bojović / Izvor: MN Press
Četvrti trijumf domaćina.

Fubdaleri Maldsoti iz Lučana savladali su u meču 19. kola Mozzart bet Superlige na svom terenu Kolubaru sa 2:0 (1:0), a meč je obeležio Milan Bojović sjajnim jubilejom. Mladost je posle ove pobede na 12. mestu sa 18 bodova, dok je Kolubara ostala deveta sa 20 bodova.

ČAKAR ISKREN: Partizanova i moja povezanost nije nikakva tajna

PETRIĆ JASAN: Nismo odustali od TITULE!

POSLE 85 GODINA: Brentford napravio iznenađenje i savladao Siti

Mladost je bila bolji rival u prvom poluvrmeeu, a do vođstva je stigla u 31. minutu golom Radivojevića, a 1:0 je bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugih 45 minuta je Mladost potvrdila trijumf, a gol je postigao Milovan Bojović što je bio njegov 100. gol u Superligi i time je samo pojačao sopstveni rekord kao najefikasniji igrač u istoriji domaćeg šampionata. Mogao je Bojović i ranije do 100. gola, ali u 56. minutu nije uspeo da iskoristi penal zbog kojeg su Lazarevčani ostali sa igračem manje na terenu.