MRLJA NA TITULU: Siti spremio špalir za šampione, pa napunio mrežu Liverpula (VIDEO)

02.07.2020. 23:09
Fudbaleri Mančester sitija
Fudbaleri Mančester sitija / Izvor: Foto: Tanjug/AP

Derbi 32. runde Premijer lige.

Liverpul je na dominantan način osvojio Premijer ligu, ali je pala mala mrlja na titulu posle ubedljivog poraza od najvećeg konkurenta Mančester sitija rezultatom 4:0 (3:0). "Građani" su na početku meča dočekali novog šampiona špalirom i aplauzima, ali su na terenu bili surovi, želeći da dokažu da razlika u kvalitetu ne iznosi baš oko 20 bodova prednosti u korist čete Jirgena Klopa.

Kompanija Meridian pritekla u pomoć Infektivnoj klinici u Beogradu

DOGOVORILI SE INTER I REAL: Na Đuzepe Meacu stiže najskuplji desni bek u istoriji (FOTO)

INSTAGRAM GORI: Onazi svojim potezom oduševio DELIJE! (FOTO)

Siti je sav posao rešio u drugom delu prvog poluvremena. Goste je načeo Kevin De Brujne u 25. minutu iz penala, onda je mrežu bivšeg kluba zatresao Rahim Sterling (35), da bi tačku na ples tima Pepa Gvardiole u prvom poluvremenu stavio Fil Foden u poslednjim sekundama.

Prvi pratilac Liverpula nije stao ni u nastavku utakmice. Koliko su gosti bili dekoncentrisani govori i podatak da je Aleks Okslejd-Čembrlen loptu koja je išla pored gola smestio u svoju mrežu za ubedljivih 4:0 u 66. minutu.

Bio je ovo drugi poraz Liverpula u Premijer ligi u tekućoj sezoni, prvi je bio od Votforda rezultatom 3:0.

Pogledajte kako izgleda ruska fudbalerka Ksenija Kovalenko.

PROMENE U HUMSKOJ: Na klupu Partizana dolazi bivši selektor Srbije (FOTO)

JURE GA ČETIRI KLUBA: Boaći ide iz Zvezde i uzima 20 miliona evra!?

NIKAD NIJE KASNO: Fudbaler Partizana polagao prijemni ispit za fakultet

PANIKA I U ŠVAJCARSKOJ: Ovo je prvi srpski fudbaler kome je POTVRĐEN koronavirus (VIDEO)