BRAVO, ŽILE Srbin otvorio Olimpijakos, pa im PAOK spakovao ukupno 4 KOMADA (VIDEO)

05.11.2023. 22:08
Žilo
Žilo / Izvor: Foto: Twitter printscreen/Serbian Football Scout / MN Press

U odličnoj je formi već odavno.

PAOK je ostvario veliku pobedu protiv Olimpijakosa 4:2 usred Atine u okviru šampionata Grčke. Srpski reprezentativac Andrija Živković postigao je prvi gol za goste.

UMALO BRUKA LIVERPULA: Dijaz izvukao bod u poslednjim minutimaLuis Dijaz

UMALO BRUKA LIVERPULA: Dijaz izvukao bod u poslednjim minutima

DERBI 'EVROPLJANA' PRIPAO TSC-U: Čuka pala na svom terenu posle godinu dana, kiksnula i VojvodinaAleksandar Ćirković

TRENER NOVOG PAZARA SAMOUVEREN PRED DOLAZAK PARTIZANA: "U super smo stanju, jedva čekamo da počne"Siniša Dobrašinović

Andrija je do petog gola u prvenstvu stigao u 38. minutu na asistenciju Babe. U nastavku je usledila rapsodija PAOK-a. Brandon Tomas je sa penala odveo solunski tim na 2:0 u 56. minutu, a isti igrač je devet minuta kasnije povećao na 3:0.

Tačku na sjajnu veče PAOK-a stavio je Ozdoev u 78. minutu. Tek u finišu su se Atinjani probudili i smanjili golovima Fortunisa i Macurasa.

Saša Ilić je ostvario i drugi trijumf na klupi Atromitosa. U gostima je njegova ekipa savladala Aris 3:1. Strelci su bili Fridjosnon, Valensija i Kamara, dok je jedini gol za tim iz Soluna postigao Fabijano.

U preostala dva meča večeri Asteras je kao gost bio bolji od Panetolikosa 1:0, dok su Janjina i Volos podelili bodove 1:1.