"Plakao sam kad se Natho opraštao" Grobari ga ne podnose, a sada sve iznenadio izjavom (VIDEO)
Veoma iznenađujuće
Golman lučanske Mladosti Saša Stamenković bio je gost podkasta "Iz keca, mićo".
Tom prilikom se dotakao brojnih interesantnih tema iz bogate karijere, a nezaobilazna tema je bio i Partizan.
Stamenković nije omiljeni lik među crno-belim navijačima, usled toga što je igrao za Crvenu zvezdu, ali i čestih gestikulacija na terenu koje se nisu dopadale Grobarima.
No, sada je golman rekao nešto što bi trebalo da izazove poštovanje navijača Partizana.
Naime, na kraju sezone 2025/26 Izraelac Bibars Natho je napustio Partizan posle sedam godina, a Stamenković je emotivno to podneo.
Saša je istakao da stranci u srpskom fudbalu nemaju dobar tretman i tom prilikom se dotakao upravo legende crno-belih i dodao da je plakao kada se Natho opraštao od dresa beogradskog kluba.