"Плакао сам кад се Natho опраштао" Гробари га не подносе, а сада све изненадио изјавом (ВИДЕО)
Веома изненађујуће
Голман лучанске Младости Саша Стаменковић био је гост подкаста "Из кеца, мићо".
Том приликом се дотакао бројних интересантних тема из богате каријере, а незаобилазна тема је био и Партизан.
Стаменковић није омиљени лик међу црно-белим навијачима, услед тога што је играо за Црвену звезду, али и честих гестикулација на терену које се нису допадале Гробарима.
Но, сада је голман рекао нешто што би требало да изазове поштовање навијача Партизана.
Наиме, на крају сезоне 2025/26 Израелац Бибарс Natho је напустио Партизан после седам година, а Стаменковић је емотивно то поднео.
Саша је истакао да странци у српском фудбалу немају добар третман и том приликом се дотакао управо легенде црно-белих и додао да је плакао када се Natho опраштао од дреса београдског клуба.