POSLE NAPUŠTANJA TERENA, IZ INĐIJE PORUČUJU: Kažite javno ako smo tipovani za ISPADANJE (VIDEO)

03.11.2019. 22:58
FK Inđija
FK Inđija / Izvor: Foto: printscreen/YouTube/Superliga Srbija

Dobili su dva crvena kartona i dosuđen je penal protiv njih.

Fudbaleri Inđije poraženi su u 15. kolu Superlige od Javora na svom terenu rezultatom 3:2, a utakmicu su obeležila dva crvena kartona za domaći tim i penal za Ivanjičane u 90. minutu (više pročitajte OVDE). Kada je glavni arbitar meča Bojan Nikolić dosudio najstrožu kaznu za Javor igrači Inđije su napustili teren, ali su se ipak vratili i završili meč, a kasnije se na sajtu kluba pojavilo nešto između saopštenja i izveštaja.

SUPERLIGA SRBIJE: Gotov je prvi krug takmičenja, evo kako izgleda tabela

DIVLJAČKI START: Son POLOMIO nogu Gomešu! Ovo je JEZIVO... (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

ROSONERI NA KOLENIMA: Sergejev Lacio POTUKAO Milan na San Siru posle 30 godina! (VIDEO)

Na zvaničnom sajtu Inđije se posle utakmice pojavio tekst sledećeg sadržaja.

- Odavno u Inđiji nije viđeno perfidnije suđenje. Taman se pomislilo da ne može gore od Novice Anđelovskog (i da nepominjemo ostale), ali čovek u crnom iz Kragujevca danas je demantovao na najgori mogući način. Odavno publika (inače pozorišna) u Inđiji nije ovako burno reagovala na klasičnu pljačku. Ime sudije nije vredno pomena, nadamo se da će neko pocrveneti bar u Fudbalskom savezu Srbije. Ako je Inđija tipovana za ispadanje, neka se to javno kaže, a ne ovako da iz utakmice u utakmicu to izgleda kao horor predstava. Javor je ispao taj tim srećnik koji ni po čemu nije učestvovao u ovoj raboti, nego su se Ivanjičani borili za boje svog kluba, a ne nekog trećeg - piše na sajtu kluba.

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Sara Sakradžija.

POSLE ŠUT KARTE KOVAČU! Evo ko bi mogao da predvodi Bajern protiv Zvezde u Beogradu!

ŠTA ĆE ŽIVADINOVIĆ REĆI? Na zvaničnom Tviteru Voždovca osvanuo legendarni trener (FOTO)

PRED DOLAZAK NA MARAKANU: Kakav ŠOK za Totenhem! Ovome se nisu nadali... (VIDEO)

POSLE SJAJNE IGRE PROTIV BAJERNA: Kostić UPOREDIO igranje u klubu i reprezentaciji

I TO SE DESILO: Rajković primio gol posle više od 300 minuta, Remsu ne prija Azurna obala