6°C
25.04.2024.
117.1643
109.4482

PREOKRET I SEDAM GOLOVA U SUBOTICI: Spartak bolji od Kolubare, Lazarevčani bez plej-ofa

09.04.2022. 18:25
FK Spartak Subotica
FK Spartak Subotica / Izvor: MN Press
Zanimljiv duel.

Fudbaleri Spartaka savladali su Kolubaru posle preokreta (4:3) u premijernom meču poslednjeg kola regularnog dela Superlige.

LALAT PROTIV "SVOJIH": Radnički oslabljen na Marakani - "Nemamo šta da izgubimo"

ERAKOVIĆ NEĆE NASTUPITI PROTIV RADNIČKOG: Stanković odredio ko će biti "BONUS" igrač

STANOJEVIĆ PONOVO O SUĐENJU: Cele sezone radi VAR, od proleća se sve promenilo

Neverovatna utakmica viđena je na severu Srbije. Spartak nije imao nikakvu šansu da se domogne plej-of pozicije, dok je Kolubara trijumfom mogla da se popne čak do sedme pozicije, ipak nisu u tome uspeli Lazarevčani.

Međutim nije tako izgledalo posle prvog dela igre pošto su vodili golom Marjanovića iz 36. minuta.

U drugom poluvremenu pravi rolerkoster.

Prvo je Srećković anulirao prednost Kolubare u 52. minutu, da bi Nikolić sa penala u 66. minutu, a potom i 73. minutu doneo Subotičanima ogromnih 3:1. Niko se potom nije nadao tako snažnom odgovoru Kolubare, koja je preko Đuranovića već dva minuta kasnije smanjila na 3:2, da bi Andrić na četiri minuta pred nadoknadu doneo novo izjednačenje.

Tošeski je u drugom minutu nadoknade šokirao goste i postavio konačnih 4:3.

Ovakvim ishodom obe ekipe su regularni deo takmičenja završili sa 34 boda, samo što su Subotičani na devetoj poziciji, dok je Kolubara jedno mesto ispod.