PREOKRETOM DO TITULE: Portugal je ponovo EVROPSKI šampion u futsalu

06.02.2022. 19:34
Futsal reprezentacija Portugala
Futsal reprezentacija Portugala / Izvor: Profimedia
Navigatori odbranili tron.

Futsal reprezentacija Portugala savladala je Rusiju u finalu Evropskom prvenstva sa 4:2 (1:1) i tako se popela na krov Starog kontinenta.

ALBINA GOLČINA, ALVEŠOV ŠOU: Barsa patosirala Atletiko, na Kamp Nou palo ŠEST GOLOVA (VIDEO)

BORJAN SE POHVALIO: Ovo su najlepši trenuci u mojoj karijeri

STRAVIČNA TRAGEDIJA Fudbaler poginuo u Ulici Slavka Kolara: "Pero, počivaj u miru" klub se oprostio

Zbornaja je sjajno otvorila meč. U desetom minutu prednost im je doneo Sokolov, a samo tri minuta kasnije Afanasijev je duplirao prednost. Delovalo je da idu ka trijumfu. Međutim, u finišu prvog dela smanjio je Pako i vratio nadu Portugalu.

Čuvali su Rusi gol viška do 27. minuta kada je na scenu stupio Koeljo. Prvo je izjednačio, a onda u 32. minutu doneo prednost Portugalu. Konačan rezultat na prazan gol postavio je Varela.

Najnovije vesti iz fudbala pročitajte OVDE.

Pogledajte kako izgleda Maria Luisa Jakobeli devojka francuskog fudbalera Kilijana Mbapea