ROMA IPAK NEMOĆNA BEZ MURINJA: Inter minimalcem slavio na Meaci (VIDEO)

29.10.2023. 21:09
FK Inter, FK Roma
FK Inter, FK Roma / Izvor: Profimedia

Umalo remi, a onda je na scenu stupio Markus Tiram...

Fudbaleri Intera savladali su Romu u jednom od derbija 10. kola italijanske Serije A. Na "Đuzepe Meaci" bilo je 1:0 (0:0).

BLICKRIG PA SALDANJA SA BELE TAČKE: Partizan za DVA MINUTA srušio Voždovac za nastavak savršenog niza!FK Partizan

SITI VLADA MANČESTEROM: Haland i Foden srušili Junajted!Erling Haland

SITI VLADA MANČESTEROM: Haland i Foden srušili Junajted!

POTRES MOZGA I NEKOLIKO ŠAVOVA: Poznato stanje fudbalera Čukaričkog nakon JEZIVE povrede!FK Čukarički

"Vučica" je na teško gostovanje stigla bez suspendovanog trenera Žozea Murinja kojeg je na klupi menjao Salvatore Foti i umalo ostao neporažen.

Jedini gol na meču postigao je Markus Tiram u 81. minutu, a asistenciju je dobio od najboljeg igrača susreta Federika Dimarka.

Mada se, ruku na srce, mora odati priznanje Asilaniju za fenomenalan dugačak pas ka Dimarku uoči asistencije i gola Francuza.

Time su razuverene "neverne Tome", koje su bile sumnjičave nakon odlaska Lukakua iz Intera.

Stigao je mlađi i u ovom trenutku bolji napadač, koji rešava velike utakmice poput derbija sa timom Žosea Murinja.

Inter je ponovo preuzeo prvo mesto na tabeli Serije A, sa dva boda više od Juventusa.

Roma je upisala četvrti poraz u sezoni i sada se nalazi na 8. poziciji sa 14 osvojenih bodova.