SUPERLIGA SRBIJE: TSC ne da TRON! Topolčani SRUŠILI Građevinu! GOLEADA na krovu!

29.09.2019. 21:58
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press

U ponedeljak na programu poslednji meč.

U nedeljnim mečevima 10. kola Superlige Srbije viđeno je 13 golova na pet stadiona. Najefikasniji meč odigrali su Voždovac i Inđija, a Zmajevi su na krovu Tržnog centra slavili sa 4:1.

GRCI ISPITIVALI BORJANA: Zvezdin golman poslao poruku paklenom tandemu Olimpijakosa!

PARTIZANOVCI, OBRATITE PAŽNJU: Igrao je AZ! Meč Alkmara i Herenvena PRELOMIO je jedan detalj!

SERIJA "A": Sergej PRORADIO, Kolarov PROMAŠIO penal (VIDEO)

Stojčev je već u trećem minutu doveo domaćina u vođstvo, da bi isti igrač doneo novu prednost Voždovcu (54.), pošto je prethodno Tomić početkom drugog poluvremena (48.) izjednačio rezultat.

Ko zna kakav bi konačan epilog bio da je Ivan Rogač realizovao penal u 14. minutu za Sremce. Umesto toga, Mašović i bivši reprezentativac Ukrajine Dević zapečatili su sudbinu izabranika Srđana Blagojevića.

Najveće iznenađenje šampionata TSC nastavlja da "melje" rivale. Ekipa iz Bačke Topole je i posle 10. kola zadržala lidersku poziciju, najviše zahvaljujući Vladimiru Silađiju i Nikoli Lukiću, koji su golovima srušili Građevinare sa Banjice.

Proleter je u Novom Sadu savladao Kruševljane 2:0, zahvaljujući golovima Balabanovića i Mirosavljeva. I u ovom susretu promašen je penal, pošto je Milan Mirosavljev u 58. minutu bio neprecizan sa "bele tačke".

Vojvodina je iz Lučana odnela ceo plen, a strelac odluke bio je Bojan Matić u 85. minutu. Prethodno je Nikola Drinčić doneo prednost Lalatovićevom timu, dok je izjednačio Bojović u 36. Dva minuta kasnije isključen je Vladimir Radivojević, pa je Mladost završila duel sa desetoricom.

Velika broba vodila se i u Subotici, ali je Čukarički trijumfovao golom Asmira Kajevića na početku drugog poluvremena (47.). Do kraja susreta, Brđani su zadržali prednost i mesto u vrhu tabele. Poslednji meč desetog kola na programu je u ponedeljak, a snage će u Ivanjici odmeriti Javor i Radnik iz Surdulice.