JAČI OD VAR-A, JAČI OD SIMEONEOVE ODBRANE: Sadik rukom dao gol Atletiku, sudija rekao - PRIZNAJE SE (VIDEO9

03.09.2022. 21:29
Sadik / Izvor: Foto: streamja printscreen/MN Press
Ovo samo Umar može.

Fudbaleri Real Sosijedada remizirali su sa Atletikom Madridom rezultatom 1:1, a strelac je bio Umar Sadik. Bivši as Partizana je postigao gol na debiju za Sosijedad, u koji je došao pre nekoliko dana iz Almerije.

MERIDIAN NAGRADIO JOŠ JEDNOG IGRAČA: Nenad se pridružuje “Orlovima” u Kataru - igraj i ti i nađi se na Mundijalu!

MALO JE REĆI SPEKTAKL: MVP Leao nosio Milan do pobede nad Interom, ovaj tim je MAŠINERIJA (VIDEO)

JOVIĆ TRAGIČAR VIOLE: Luka promašio penal, Fiorentina prokockala šansu protiv Juventusa (VIDEO)

Utakmica je počela dobro po goste koji su poveli već u petom minutu. Velika gužva nastala je u kaznenom domaćina posle kornera, a u njoj se najbolje snašao Morata i u 5. minutu je bilo 0:1.

Sadik je priliku za debi dobio na poluvremenu pošto je zamenio Sorlota.I za gol mu je bilo potrebno svega deset minuta.

Sadik / Izvor: Foto: Reddit printscreen

U 55. minutu nekadašnji napadač Partizana se prikrao iza zaspalog Mandave, a onda loptu smestio iza leđa Oblaka. Na usporenom snimku iz ugla gola videlo se da je Umar izgleda rukom postigao pogodak, međutim VAR sudije to nisu videle.

U petom kolu LaLige Sosijedad 11. septembra gostuje Hetafeu, dok Atletiko dan ranije dočekuje Seltu.