VLAHOVIĆ NASTAVIO DA REŠETA: Reprezentativac Srbije dvostruki strelac za Juventus (VIDEO)

26.02.2022. 19:45
Dušan Vlahović
Dušan Vlahović / Izvor: Reuters

Stara dama uspešna

Reprezetnativac Srbije i napadač Juvenutsa Dušan Vlahović nastavio je svoju golgetersku seriju i protiv Empolija. Juventus je na gostovanju Empoliju slavio sa 3:2, a Vlahović je postigao dva gola za Staru damu.

Dvojke na Anderleht i Sporting su najveće na svetu

PROPUŠTENA ŠANSA: Bolonja osvojila samo bod protiv Salernitane

NI ŠVEĐANI NEĆE SA RUSIMA: FIFA dobila ultimatum, pozivaju se na moralne i bezbednosne razloge

Prvi gol je  Vlahović postigao u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena kada je izlgedalo da će rezultat biti 1:1 bna velikom odmoru. Primio je loptu od Kvadrada, lažnjakom izbacio igrača koji ga je čuvao i golmana Vikarija i preciznim udarcem doneo Juventusu prednost na poluvremenu.

Sve što je uradio u završnici prvog poluvremena, Vlahović je ponovio u 66. minutu. Juventus je bio u kontranapadu koji je pokrenuo Kvadrado, da bi Morata uposlio Vlahovića koji je majstorskim lobom postigao svoj drugi gol na meču. Bio je to 20. gol Vlahovića u Seriji A čime je preuzeo listu strelaca od Ćira Imobilea koji ima jedan manje.

Do kraja susreta, Empoli je postigao još jedan gol, ali sva tri boda pripala su Staroj dami.

Pogledajte kako izgleda Beatris Moreira, devojka Giljermea Soareša fudbalera Brage