ZAPOČEO MITROVIĆ, ZAVRŠIO MILINKOVIĆ SAVIĆ: Pored toga Al Hilal je postigao još sedam golova (VIDEO)

25.11.2023. 18:19
Aleksandar Mitrović / Izvor: Profimedia
Ubedljiv trijumf tima naših internacionalaca koji se nalazi na čelu tabele.

Saudijski Al Hilal srpski fudbalera Aleksandra Mitrovića i Sergeja Milinkovića Savića pokazao je "brutalnost" u domaćoj ligi. Pobedili su u gostima Al Hizam neverovatnim rezultatom 9:0 (3:0).

Trener Vojvodine kroz Njegoševe misli istakao BRUKU posle poraza od Zvezde! Sa druge strane Bahar VRLO KRATAK

ZVEZDA ZA JEDAN GOL JAČA: Hrabra Vojvodina pala na "Karađorđu" (VIDEO)

LA LIGA: Barselona jedva do boda u Madridu! Francuzu se "vratio" nesportski potez nad Levandovskim (VIDEO)

Prvi gol je bio delo Mitrovića. Pogodio je u 14. minutu na asistenciju Al-Burjaka, a to mu je 11. gol ove sezone u ligi.

Posle toga je sve bilo lakše. Pogađali su još Kano u 32, Al Kahtani u 43, Malkom u 52, 55. i 85. minutu, Al Šehri u 81, Al Burjak u 85 (asistencija Milinković-Savić), da bi u 93. minutu tačku na i stavio još jedan Srbin Sergej Milinković-Savić.