JOKIĆ JE ČUDOVIŠTE: Strašni tripl-dabl i koš za pobedu SA JEDNE NOGE preko Gobera (VIDEO)

06.02.2020. 07:42
Nikola Jokić
Nikola Jokić / Izvor: Reuters

Srbin briljirao u trijumfu Denvera.

Nikola Jokić je nezaustavljiv, Nikola Joklić je čudo! Centar Denvera je doneo pobedu Nagetsima u meču sa Jutom sa četiri poena u neizvesnoj završnici, a pogodak sa jedne noge preko Rudija Gobera je potez o kojem se priča u Americi. Denver je slavio rezultatom 98:95, a Jokić je imao tripl-dabl brojke za udžbenike – 30 poena, 21 skok, 10 asistencija. Ovim učinkom Srbin je postao deveti igrač u istoriji NBA koji je u jednoj utakmici zabeležio učinak 30-20-10.

TRINKIJERI PREZADOVOLJAN VELIKIM TRIJUMFOM: Otkrio kakva je situacija sa povredom Gordića

ĐORĐEVIĆ POSLE PORAZA OD PARTIZANA: Ko pokuša da slomi mač, poseče se na njega

TABELA KOJA MAMI OSMEH ZVEZDAŠIMA: Crveno-beli i dalje imaju velike šanse za prolaz u TOP 8 (FOTO)

Juta je imala i 15 poena prednosti sredinom treće četvrtine, ali gosti nisu odustajali. Jokić je proveo 40 minuta na parketu i bio je nerešiva enigma za domaćina. Pogodio je 14 od 24 šuta iz igre, promašivši jedine dve trojke. Nesebičnu pomoć pružao mu je Džamal Marej sa 31 poenom, ali je odgovornost u trenucima odluke preuzeo Srbin.

Juta je vodila sa 95:91, a onda je Jokić u stilu legende “džezera” Karla Melouna isporučio loptu u koš, a onda je preko Gobera postigao opisani koš sa jedne noge za vođstvo gostiju 96:95 minut pre kraja. Bojan Bogdanović je na kraju pokušao da sa centra uvede meč u produžetak, ali je pogodio prvi obruč.

U timu Jute Majk Konli je ubacio 21 poen, a Gober je sakupio 16 poena i 14 skokova.

Pogledajte kako izgleda Danijela Rajić, supruga NBA zvezde Pola Džordža.

SADA JE SVIMA JASNO: Panter otkrio šta razlog Zvezdine pobede (VIDEO)

GROBARI DOMINIRAJU NA TVITERU: Zna se ko je institucija, jedan čovek je apsolutni junak (FOTO)

GLAVOBOLJA UPRKOS POBEDI: Šakota progovorio o iznenadnom IZOSTANKU Kuzmića!

VOLDENOV MEČ SEZONE: Partizan PREOKRETOM srušio Virtus u Bolonji i OBEZBEDIO prvo mesto pred četvrtfinale! (VIDEO)