NIJE SAMO BIRČ: Još jedan odlazak iz Fenera
Rukovodstvo tima iz Istanbula već se okrenulo pripremama za novu sezonu
23.06.2026.
14:33
Komentari (0)
Fenerbahče je osvojio titulu prvaka Turske, a rukovodstvo tima iz Istanbula odmah se okrenulo pripremama za novu sezonu. Prvi zadatak na tom putu je renoviranje tima.
Kanadski centar Kem Birč prvi je napustio tim iz Istanbula, a njegovim stopama krenuo je i Devon Hol.
Američki bek, koji je kao i Birč boje Fenera branio dve sezone, spremio je kofere.
Ove sezone Hol, koji je imao probleme sa povredama, u Evroligi prosečno je beležio 8,3 poena, 2,9 skokova i 2,6 asistencija za 25 minuta provedenih na parketu.
Hol je posle dela karijere provedene u Turskoj spreman da se vrati u Italiju, odnosno u ekipu Olimpije Milana iz koje je i došao u Fenerbahče.