НИЈЕ САМО БИРЧ: Још један одлазак из Фенера
Руководство тима из Истанбула већ се окренуло припремама за нову сезону
23.06.2026.
14:33
Коментари (0)
Фенербахче је освојио титулу првака Турске, а руководство тима из Истанбула одмах се окренуло припремама за нову сезону. Први задатак на том путу је реновирање тима.
Канадски центар Кем Бирч први је напустио тим из Истанбула, а његовим стопама кренуо је и Девон Хол.
Амерички бек, који је као и Бирч боје Фенера бранио две сезоне, спремио је кофере.
Ове сезоне Хол, који је имао проблеме са повредама, у Евролиги просечно је бележио 8,3 поена, 2,9 скокова и 2,6 асистенција за 25 минута проведених на паркету.
Хол је после дела каријере проведене у Турској спреман да се врати у Италију, односно у екипу Олимпије Милана из које је и дошао у Фенербахче.