OVOME SE MALO KO NADAO: Još jedan igrač napustio Partizan (FOTO)
Oprostio se emotivnom porukom.
KK Partizan očekuju značajne promene u igračkom kadru ovog leta. Prema najavama se očekuje tim sa akcentom na većem broju srpskih igrača nego prethodnih godina.
Spominju se potpisi Nikole Tanaskovića i Dušana Miletića, a pravu bombu bi izazvao dolazak Bogdana Bogdanovića.
Ipak, za sada su na tapetu samo odlasci iz Humske. Tim su napustili Nik Kalates i Sterling Braun, a sada je i jedan mladi igrač razdužio opremu crno-belih.
U pitanju je Slovenac Lukas Nikola Bojović.
Momak rođen 2008. godine je stigao u Partizan pre četiri godine iz Cedevita Olimpije, a na oproštaju je ostavio i poruku.
- Dragi moj Partizane i Grobari, došlo je vreme za neka nova iskustva jer sam pre neki dan napunio 18 godina. Odluka mi je dugo visila nad glavom jer je Partizan ipak Partizan. To je nešto što oni koji nemaju moje iskustvo teško razumeju. Četiri godine srpske košarke je nešto što bi svako ozbiljan poželeo. Tvrd rad, nema gledanja kroz prste ali i mnogo divnih momenata sa crno-belom porodicom. Zahvalan sam i za dobra i gorka iskustva jer sam zahvaljujući njima postao to što jesam. To se ne zaboravlja i ostaje kao crno-bela tetovaža na kož - napisao je Bojović.