ОВОМЕ СЕ МАЛО КО НАДАО: Још један играч напустио Партизан (ФОТО)
Опростио се емотивном поруком.
KK Партизан очекују значајне промене у играчком кадру овог лета. Према најавама се очекује тим са акцентом на већем броју српских играча него претходних година.
Спомињу се потписи Николе Танасковића и Душана Милетића, а праву бомбу би изазвао долазак Богдана Богдановића.
Ипак, за сада су на тапету само одласци из Хумске. Тим су напустили Ник Калатес и Стерлинг Браун, а сада је и један млади играч раздужио опрему црно-белих.
У питању је Словенац Лукас Никола Бојовић.
Момак рођен 2008. године је стигао у Партизан пре четири године из Цедевита Олимпије, а на опроштају је оставио и поруку.
- Драги мој Партизане и Гробари, дошло је време за нека нова искуства јер сам пре неки дан напунио 18 година. Одлука ми је дуго висила над главом јер је Партизан ипак Партизан. То је нешто што они који немају моје искуство тешко разумеју. Четири године српске кошарке је нешто што би свако озбиљан пожелео. Тврд рад, нема гледања кроз прсте али и много дивних момената са црно-белом породицом. Захвалан сам и за добра и горка искуства јер сам захваљујући њима постао то што јесам. То се не заборавља и остаје као црно-бела тетоважа на кож - написао је Бојовић.