REGIONALNA LIGA: Jadran u nastavku PRELOMIO Partizan

27.11.2021. 13:14
VK Partizan
VK Partizan / Izvor: MN Press
Poraz crno-belih.

Vaterpolisti Partizana poraženi su od Jadrana 7:6 u emču četvrtog kola Regionalne lige.

REGIONALNA LIGA: Šampion bez problema sa Crvenom zvezdom

REGIONALNA LIGA: Zvezda ODLOŽILA meč sa ŠAMPIONOM, a zatim potopila Bokelje

VATERPOLO: Partizan SLAVIO u JUGO-klasiku

Odlično su otvorili meč igrači Partizana. Sjajno ih je služio šut sve do treće četvrtine, kada je prednost crno-belih anulirana. Milan Aleksić odapeo je sa centralne pozicije sredinom treće četvrtine i pogodio. Dočekao je posle toga Jadran svojih pet minuta, zapali su crno-beli u minus fazu...

Marko Petković je imao odgovor na Aleksićevu bombu - uzvratio je istom merom. A Martin Gardašević je prelepim lobom sa krila prevario Dimitrija Rističevića.

Dobio je Partizan peterac na pet minuta do kraja, Stefan Mitrović nije ga iskoristio. Pročitao je Darko Đurović igrača Partizana, skinuo mu je šut i raširio krila Jadranu. Već u idućem napadu je Dimitrije Obradović iz igrača više zatresao mrežu crno-belih i doneo Jadranu prvu prednost.

Partizan se nije oporavio. Četvrtinu i po crno-beli su bili bez postignutog gola, Jadran je propustio priliku da dokrajči rivala, ali je Darko Đurović začarao mrežu, pa se gol Dimitrija Obradovića ispostavio kao odlučujući.

Jadran su do pobede vodili Martin Gardašević i Marko Petković sa dva gola, dok je u Partizanu samo Stefan Mitrović postigao više od jednog gola.

Najnovije vesti iz sveta sporta pročitajte OVDE.

Pogledajte kako izgleda Mina Milutinović, devojka Nemanje Nedovića.