NAJTEŽA MOGUĆA TEMA: Novak ODBIO da odgovori na pitanje moderatorke Vimbldona (VIDEO)
Samo je skinuo slušalice
Novak Đoković i Janik Siner razgovarali su sa moderatorkom Vimbldona, a pored tenisa i predstojećeg turnira u Londonu nezaobilazna tema je bilo i Svetsko prvenstvo u fudbalu.
Dvojica sjajnih igrača su na kraju dobila teško pitanje. Zašto Srbija i Italija nisu otišli na Svetsko prvenstvo?
Tada je Novak odlučio da skine mikrofon i našalio se sa organizatorima, pošto moderatorka nije ni stigla da postavi pitanje, kada je Novak prekinuo.
- Ok ljudi, bilo je lepo razgovarati sa vama. Srećno svim ostalim timovima - rekao je Novak i skinuo mikrofon, a Siner mu se zahvalio jer nije morao da odgovara na ovako nezgodno pitanje.
- Dobro je da je Novak ovde, jer uglavnom je priča o Italiji - dodao je Siner.
Novak je na kraju odgovorio da prati mečeve, ali da ne prati toliko strastveno kao što bi to bio slučaj da je Srbija obezbedila plasman na Mundijal.