НАЈТЕЖА МОГУЋА ТЕМА: Новак ОДБИО да одговори на питање модераторке Вимблдона (ВИДЕО)
Само је скинуо слушалице
Новак Ђоковић и Јаник Синер разговарали су са модераторком Вимблдона, а поред тениса и предстојећег турнира у Лондону незаобилазна тема је било и Светско првенство у фудбалу.
Двојица сјајних играча су на крају добила тешко питање. Зашто Србија и Италија нису отишли на Светско првенство?
Тада је Новак одлучио да скине микрофон и нашалио се са организаторима, пошто модераторка није ни стигла да постави питање, када је Новак прекинуо.
- Ок људи, било је лепо разговарати са вама. Срећно свим осталим тимовима - рекао је Новак и скинуо микрофон, а Синер му се захвалио јер није морао да одговара на овако незгодно питање.
- Добро је да је Новак овде, јер углавном је прича о Италији - додао је Синер.
Новак је на крају одговорио да прати мечеве, али да не прати толико страствено као што би то био случај да је Србија обезбедила пласман на Мундијал.